O nas

Obiekt położony jest w spokojnej leśnej okolicy Krynicy Morskiej, zaledwie 300 metrów od piaszczystej plaży Bałtyku. 

To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą w pełni cieszyć się urokami lata i bliskością morza. Wierzymy, iż polskie wybrzeże jest doskonałym miejscem na wypoczynek oraz regenerację sił.

 

Niewątpliwie największym atutem naszego obiektu jest lokalizacja – dojście na plażę zajmuje zaledwie 2 minuty. oCentrum Krynicy Morskiej oddalone jest o 8 minut spacerem, zaś popularna latarnia morska o 1,3 km.

 

Oferujemy Państwu pokoje dwu- trzy- i czteroosobowe oraz pokój typu studio cztero- i pięcioosobowy. Posiadamy także pokój dwuosobowy z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych (przystosowana łazienka, wielkość pokoju, miejsce parkingowe). 

Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatne łazienki z prysznicem, mini lodówki, czajniki elektryczne, wentylatory oraz telewizory. Żelazko dostępne jest u gospodarzy obiektu.

 

Pokoje nie są wyposażone w ręczniki oraz suszarki do włosów. W pokojach zabronione jest używanie kuchenek elektrycznych oraz grzałek. Nie przyjmujemy zwierząt. Nie przestrzeganie regulaminu obiektu skutkuje rozwiązaniem umowy wynajmu.

 

W całym budynku skorzystacie Państwo z dostępu do bezpłatnego Wifi. Na monitorowanym terenie obiektu znajduje się miejsce do wieczornych kolacji. Zapewnione są bezpłatne miejsca parkingowe. W obiekcie stosujemy schładzanie powierzchniowe.

 

Obiekt dedykowany jest dla Gości ceniących ciszę i spokój. 

do zobaczenia